Про нас

У серпні 2013 року ТОВ «Укрнафтагазсервіс» почало співпрацювати з компанією Wenzel Downhole Tools – це стало початком діяльності компанії на сервісному ринку України. У листопаді того ж року розпочато будівництво сервісного цеху з обслуговування вибійного інструменту Wenzel. Проект будівництва та подальші роботи виконані у співпраці з кваліфікованими спеціалістами Wenzel, що гарантує світові стандарти техніки безпеки, надійності та якості матеріалів. Внутрішні оздоблювальні роботи – створення бетонного армованого покриття, монтаж кран-балки, створення офісу на території цеху – виконані з нуля. Цех оснащений високотехнологічним гідравлічним ключем для розбирання і складання вибійних інструментів та тестером для ясів виробництва Канади. Загальна площа цеху складає 1000 м2.

Новий сервісний цех ввели в експлуатацію у вересні 2014 року, а офіційна церемонія відкриття відбулася у листопаді 2014 року у присутності керівників видобувних та бурових компаній, представників Полтавської обласної адміністрації та посла Канади в Україні. 

Інженери сервісного цеху виконують повний цикл обслуговування вибійного інструменту. 

Наші досягнення, переваги, факти

Компанія УНГС має досвід роботи у надскладних умовах, наприклад у твердих і абразивних вулканічних породах Східних Карпат або в породах із високими градієнтами пластових тисків (до 1 075 атм) та статичними температурами до +138° С.


УНГС – єдина в Україні компанія, що виконує повний цикл технічного обслуговування вибійного обладнання канадської фірми Wenzel Downhole Tools, світового лідера у виробництві вибійних інструментів. Другий в Європі аналогічний сервісний цех знаходиться в Німеччині.


З  вересня 2013 року гвинтові вибійні двигуни компанії виробництва Wenzel Downhole tools використовувалися на 52 свердловинах в різних регіонах України, а загальна кількість пробурених метрів склала понад  52 200 м.


З використанням гвинтових вибійних двигунів WZL успішно пробурено 14 похило-скерованих та 15 горизонтальних свердловин, а найдовша горизонтальна ділянка стовбуру свердловини склала 210 м.


На Ланнівському родовищі при бурінні роторною компоновкою на глибині 3300 м середня механічна швидкість складала 0,25 м/год. Після включення до компоновки низу бурильної колони 165 мм гвинтового вибійного двигуна Wenzel було досягнуто середньої механічної швидкості 8,7 м/год. Таким чином отримали зростання механічної швидкості більш ніж в 35 разів, та, як результат, підвищення темпів поглиблення свердловини. Всього за перший пробний рейс (4 доби) у розрізі, який був представлений породами верхнього карбону, кам'яно-вугільними відкладами, було пробурено 316 м в інтервалі 3355-3671 м.


Загалом пробурено 2600 м на глибинах більше 5000 м.


Застосування гвинтових вибійних двигунів компанії Wenzel Downhole Tools в середовищі бурового розчину, з густиною 2,15 г/см3,  дозволило отримати механічну швидкість буріння до 2,5 м/год. в інтервалі від 5290 м до 5480 м. Для порівняння, при бурінні роторним способом в інтервалі від 5480 м до 5520 м середня механічна швидкість не перевищувала 0,7 м/год.


Ми вже маємо деякі рекорди з кількості пробурених метрів за один рейс для окремих типорозмірів двигунів:


4 3/4"=> 817 м за 180 год. буріння (середня механічна швидкість = 4,5 м/год.);


6 1/2"=> 1027 м за 120 год. буріння (середня механічна швидкість = 8,6 м/год.);


8"=> 1192 м за 136 год. буріння (середня механічна швидкість = 8,8 м/год.);


8"=> 1209 м за 72,25 год буріння (середня механічна швидкість = 16,74 м/год.).Наша команда

Ігор Вітрик

Управляючий директор

2013 року, маючи десятирічний досвід роботи у нафтовій галузі, Ігор Вітрик очолив компанію «Укрнафтагазсервіс».


До цього часу Ігор 5 років працював на морських платформах у Північному морі MWD інженером компанії Halliburton, підрозділі з похило-скерованого буріння Sperry Drilling у м. Абердін, Шотландія. 


Кар’єра у нафтогазовій галузі розпочалася з української компанії ТОВ «НТП «Бурова техніка», де ще студентом Ігор займав посаду менеджера з інформації.


Вальдемар Айпперт

Технічний директор

Працює в нафтогазовій галузі вже 20 років. У компанію «Укрнафтагазсервіс» прийшов з посади менеджера з розвитку бізнесу на корпоративному рівні компанії Halliburton, Німеччина  та континентальна Європа.


В нафтогазовій галузі Вальдемар розпочав кар'єру у липні 1997 року районним інженером з прикладної частини, також працював з інструментом для відбору керна. Згодом був проектантом бурових доліт, фахівцем з оцінки пластів, координатором районного менеджера і регіональним менеджером. Брав участь у розробці і використанні сучасного бурового обладнання у родовищах континентальної Європи і Західної Африки. Працював на бурових вишках усіх типів в Австрії, Польщі, Угорщині, Румунії, Литві, Франції та Португалії і Німеччині.

Дипломований магістр «Інженерної механіки» Вищої технічної школи м. Ганновер, Німеччина. 

Сергій Ландар

Керівник сервісного управління

Відповідає безпосередньо за роботу із Замовниками, вирішує оперативні питання, допомагає підібрати вибійні інструменти для конкретних свердловин. Управління під керівництвом Сергія також координує роботу інженерів-технологів на свердловинах, контролює якість надаваних послуг та забезпечує технічну підтримку операцій на свердловині 24/7. 


Сергій кілька років успішно працював в БУ «Укрбургаз», закінчив Полтавський національний технічний університет за спеціальністю «Обладнання нафтових і газових промислів» і отримав диплом  інженера-механіка. 

Євгеній Симоненко

Начальник цеху сервісного обслуговування вибійних інструментів

Початок кар’єри в Товаристві з 2015 року на посаді помічника механіка з обслуговування ГВД департаменту по сервісному обслуговуванню, у 2016 році переведений на посаду механіка, влітку 2017 року призначений начальником цеху сервісного обслуговування вибійних інструментів.


Під керівництвом Євгенія проводиться технічне обслуговування всіх вибійних інструментів.

Має диплом інженера-механіка Полтавського національного технічного університету.